19.05.2011 17:34    

aytatafayta
Arkadaşlar merhaba.Benim sorum şu yönde olcaktı.Ben kendımı autocad konusunda geliştirmek istiyorum.O sebeple autocad eğitim cd aldım.Autocad 2010 kullanıyorum.Eğitim cd side autocad 2010 uzerinden eğitim veriyor.Autocad de 2d konularını çok iyi bir şekilde öğrendim.Benim sorcağım autocad clasic kısımda tüm menüler herşey mevcut.Fakat şimdi 3 boyut kısmına geçtım.Eğitim cd bakıyorum 3d modeling kısmında(home,mesh modeling,render,insert,annotate,view,manage ve output menuleri mevcut.Fakat bende 3d modeling kısmında bu menuler yok.Acaba ben mı menuleri bulamıyorum.Sorunu anlıyamadım.Yardımcı olurmusunuz.Şimdiden teşekkurler.

19.05.2011 17:58    

ehya
Olmaması gibi bir durum mümkün değil. bir hata olmalı. ekranın resmini ekleyebilirmisiniz?

14.07.2011 20:37    

aytatafayta
Ehya kardeşim.Ben malesef resim eklemesini beceremedim.Fakat 3d modeling kısmında sadece üst kısmında show menü bar kısmı var.Yani classıc kısımda olan menuler.Onunda dışında komut satırına mesh yazdığım zaman.(box,koni vs...)gibi seçenekler geliyor.Yani 3d kısmında bazı komutlara komut satırına yazarak anca ulaşabiliyorum.Onun dışında komut satırına yazarak ulaşamadıklarımda var tabiki.Eiğitimim yarıda kaldı.:(

15.07.2011 06:08    

ehya
Aytatafayta

en son konuya cevap vereli 2 ay olmuş. daha yeni cevap veriyorsunuz. demek ki çok önemli bir konu değişmiş sizin için.
Neyse konuyu kapatalım o zaman boşuna mesaj kirliliği oluşmasın

Not : Site sakinleri lütfen "kardeşim, bilader, arkadaşım" v.s.gibi hitaplar kullanarak mesaj yazmayın.

> 1 <
Copyright © 2004-2022 SQL: 0.894 saniye - Sorgu: 50 - Ortalama: 0.01787 saniye