31.01.2011 07:13    

SENDUR
Arkadaşlar bu sabah ilk defa DBX CAS 0 hatası verdi. Bu hata hakkında bilgisi olan varmı acaba.
Çalışırken kapandı. Recovery oluşturdu ama ŞvŞ uzantılı dosyaları açmaya çalışınca yine aynı hata ne yapam gerek tam bilmiyorum biraz araştırdım ama ingilizce yetersiz kaldı :(

Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız.

Buradaki linkte birşeyler yazıyor ama çok anlamadım. Tekrar kurmak istemiyorum Autocad'i
İlgilenen arkadaşlara teşekürler.

31.01.2011 07:26    

ehya
verdiğin linke göre, program doğru yüklenmemiş diyor. Yeniden yüklemeliymişsin.. Ancak autocad'in mi yoksa windows'un mu arızalı olduğunu söylemiyor.

31.01.2011 07:40    

SENDUR
Abi 6 ay filan oldu format atalı bu kadar zamandır vermedi hata şimdi veriyor yok faklı bişeyde yapmadım herzaman yaptığım şeyler :( neresi eksiz yüklenmiş yada hangi işlemleri yapınca bu hatayı veriyor acaba.
teşekürler ehya

31.01.2011 07:42    

ehya
6 aydır kullanman birşey ifade etmiyor ki..
Sisteminde oluşan bir arıza yada herhangi bir virüsün vermiş olduğu zarar program tarafından eksik yüklenmiş olarak görülüyor. Yapay zekası yokki bu autocad'in.. Anlatsa bize dertlerini ona göre yapardık birşeyler :)

31.01.2011 08:20    

SENDUR
Abi sabah her zamanki gibi 2 boyutta çizim yapıyordum. bir bloğu xclip yaparken bu hatayı verdi sonra "sv$" kaydetmek istermisin diye sordu bende tamam dedim. Ama o dosyanın sv$ sini açmadı ve her sv$ dosyasını açmaya çalıştığımda bu hatayı vermeye başla. Biraz can sıkıcı bi durumdu ama restart attım şimdi bi sıkıntı görünmüyor. Bakalım ilerde ne olur ( bu arada kapatırken oluşturayımmı dediği sv$ yi oluşturmamış)

> 1 <
Copyright © 2004-2022 SQL: 0.95 saniye - Sorgu: 55 - Ortalama: 0.01727 saniye