06.01.2011 13:57    

karadere
Merhaba ; ben Elektrik Mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. Bu sene okulu bitirdikten sonra serbest olarak çalışmak istiyorum. Fakat proje işleri nasıl yürüyor pek bir bilgim yok. Bir elektrik mühendisi binaların elektrik tesisatı dışında başka ne gibi projeler alabilir, bina projelerinde kazancı nasıldır? Bu işi yapanlardan biraz bilgi almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

07.01.2011 11:56    

karadere
Öncelikle vermiş olduğunuz bilgiler için çok teşekkür ederim. Evet söylediğiniz gibi proje ofisi açmak istiyorum. Kendi kişiliğimden dolayı bir yere girip emir altında çalışmaktansa kendi işimi yapmayı çok istiyorum. Öncelikle çevrenin en önemli faktör olduğunu düşünüyorum bende. Büyük şehirlerde bu işi yapmanın zor olacağı belki çünkü büyük firmalar zararına dahi olsa ihalelerde iş alıyorlar sırf isim için. Yapmak istediğim yer gelişmekte olan bi anadolu şehri. Çevremde inşaat müh. ve mimar arkadaşlarım var onlarla ortak çalışmayı düşünüyorum. Son bi sorum var, yaklaşık olarak elektrik projesinin getirisi ne olur bir örnek verebilirmisiniz ? Çok teşekkür ederim tekrardan ilgilendiğiniz için.
Kolay Gelsin , İyi Günler.

07.01.2011 20:54    

karadere
VErdiğiniz bilgiler için tekrar teşekkür ederim.

07.06.2013 07:59    

silenta65
tesekkürler

> 1 <
Copyright © 2004-2022 SQL: 0.979 saniye - Sorgu: 52 - Ortalama: 0.01882 saniye