28.12.2010 12:05    

ugurcem
Orjinal olan autocad programını kurmak istediğim zaman karşıma sorun çıkartıyor. Tekrar tekrar kurmama rağmen hala sonuç alamadım. Hata ise şu şekilde
FATAL ERROR:unhandled e0434f4dh Exception at 7c812a5bh
ardından çıkan hata raporu detayında ise;

acminidump.dmp
dmpuserinfo.xml
dumpdata.zip

bunların olduğu gösteriliyor. Şimdi soru şu daha önce demo olarak yüklediğim autocad 2004 programı 30 gün dolduğu için bitti ve açılmadı. Acaba diyorum bununla bir ilgisi olabilir mi? Çünkü vermiş olduğu hata dosyaları bana onu çağrıştıyor. Bu dosyalarıda sildim ama hala aynı. Tekrar tekrar yüklememe rağmen olmuyor. Bu şekilde sorun yaşayan çok insan var. Çözümüde hiçbir yerde yok.

Şimdiden yardımlarını esirgemeyen bildiğini paylaşan arkadaşlarıma teşekkür ederim.

28.12.2010 13:02    

ehya
Arkadaşlar,
Forumda sadece programların kullanımı ile ilgili sorular sorulur ve cevaplanır.
Bunun haricinde yükleme-crack v.s. ile ilgili sorular cevaplanmaz. Programınız orjinal olduğuna göre bunu satın aldığınız yetkili satıcıya danışarak yüklemeyi gerçekleştirmelisiniz.

28.12.2010 15:50    

ugurcem
Forumda neden yüklemeyle ilgili sorunlar tartışılmıyor, anlamıyorum. Satın aldığım yer şuanda beni bekletiyor. Bende beklememek için buradan yardım almayı denemek istedim. Yardım etmiyorsan eğer bana yardımcı olacak arkadaşları engellememeni rica ediyorum.
teşekkür ederim.

28.12.2010 16:18    

ehya
Forum Kuralları
Madde 11

11- T.C. Yasalarına uygun mesaj atmanın yanında bu forumda KESİNLİKLE ve KESİNLİKLE KIRIK (Lisanssız) PROGRAM BİLGİSİ verilemez.
Programın nasıl kırılacağı hakkında bilgi verilemez.
Programların illegal yollardan nasıl elde edileceği hakkında bilgi verilemez.
Üyeler birbirlerine kırık programları forumu kullanarak veremezler.

Forum kurallarına göre lisanssız program bilgisi verilemiyor. Sizlerin lisanslı kullanıp kullanmadığınızı bilemeyiz. Bunun da takipçisi olamayız. Bu yüzden lütfen forum kurallarına uyalım...

Ayrıca bende lisanslı Autocad kullanmaktayım. Yükleme ile ilgili sorunlarda yetkili satıcı, teknik personelin cep telefonu numarasına kadar verdiler.
Yetkili satıcınıza baskı yapmalısınız...

> 1 <
Copyright © 2004-2022 SQL: 0.893 saniye - Sorgu: 50 - Ortalama: 0.01786 saniye