03.12.2010 07:46    

efffeee
Arkadaşlar merhaba,

Bir makine almayı düşünüyorum. CNC dik torna, çift taretli, çift tablalı olacak. Gelecek hafta bir iki firmanın disbiritörleri ile görüşeceğim.. Fakat sizlerden de fikir almak istiyorum.. Konuda uzman sizlersiniz sonuçta.. Aşağıda bir link vereceğim makine bunun gibi olacak. İşleme çapı ve boyu; 750mm x 900 mm....

Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız.

Video' daki nin aynı işlemleri yapmam gerekiyor.

Fikir veren arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

İşlerinizde başarılar..

ehya (03.12.2010 09:09 GMT)

03.12.2010 12:07    

altınay
Öncelikle alacagınız makınanın servıs agı olup olmadıgını öğrenin ilerde büyük sıkıntı yaşayabilirsiniz , tezgahın işlevsellik kısmı önemli üreteceğiniz parcaları dikkate alarak secim yaparsanız yararlı olur tezgahın devir ilerlemesi özellikleri onemli bunlar sadece seçimde bir kaçı

İyi Çalısmlar

03.12.2010 13:49    

efffeee
Alıntı
altınay :
Öncelikle alacagınız makınanın servıs agı olup olmadıgını öğrenin ilerde büyük sıkıntı yaşayabilirsiniz , tezgahın işlevsellik kısmı önemli üreteceğiniz parcaları dikkate alarak secim yaparsanız yararlı olur tezgahın devir ilerlemesi özellikleri onemli bunlar sadece seçimde bir kaçı

İyi Çalısmlar

İlk önce yorumunuz için teşekkür ederim.

1- Servis konusunda haklısınız. Elimde Yang yatay cnc torna birde Hardinge dik işleme merkezi var. Hardinge kaya gibi fakat arıza durumunda servis sıkıntısı çekiyorum. Yang hep bozuluyor ama servisi aradığım zaman maksimum 30 dakkada geliyor adam.

2- İşlevsellik kısmına gelince; aslında dökümcüyüm ve böyle bir tezgah şuan üretimini yaptığım parçaların hepsini işleyebiecek. Tahminim diğer cnc leri ve üniversal tezgahlarımıda boşa çıkaracak ve üstüne şuan işleyemediğim parçaları da işleyebileceğim. Yani işlevsel olarak tam olarak memnun edici.

3- Tezgah devir, ilerleme bunlardan ustalarım anlıyor. Seçimi iyi yapacaklarını biliyorum.

Benim sormak istediğim linkte gördüğünüz bir tezgahı hem uygun fiyata hemde sizin bahsettiğiniz gibi servis, devir, ilerleme vs gibi özellikleri iyi olan bir marka hangisi olabilir??

Miyano ve Hwacheon nasıl markalardır?

05.12.2010 16:30    

altınay
Alıntı
efffeee :
Alıntı
altınay :

İyi Çalısmlar

1- Servis konusunda haklısınız. Elimde Yang yatay cnc torna birde Hardinge dik işleme merkezi var. Hardinge kaya gibi fakat arıza durumunda servis sıkıntısı çekiyorum. Yang hep bozuluyor ama servisi aradığım zaman maksimum 30 dakkada geliyor adam.

2- İşlevsellik kısmına gelince; aslında dökümcüyüm ve böyle bir tezgah şuan üretimini yaptığım parçaların hepsini işleyebiecek. Tahminim diğer cnc leri ve üniversal tezgahlarımıda boşa çıkaracak ve üstüne şuan işleyemediğim parçaları da işleyebileceğim. Yani işlevsel olarak tam olarak memnun edici.

3- Tezgah devir, ilerleme bunlardan ustalarım anlıyor. Seçimi iyi yapacaklarını biliyorum.

Benim sormak istediğim linkte gördüğünüz bir tezgahı hem uygun fiyata hemde sizin bahsettiğiniz gibi servis, devir, ilerleme vs gibi özellikleri iyi olan bir marka hangisi olabilir??

Bu markaları tanımadığım için ne solesem doğru olmaz , türkiyede bu makinaları kullanan firmalar varsa onlarla konusarak en verimli sonucu alabilirsin..

İyi Çalışmalar...

07.12.2010 11:20    

efffeee
Alıntı
altınay :
Alıntı
efffeee :
Alıntı
altınay :

İyi Çalısmlar

Bu markaları tanımadığım için ne solesem doğru olmaz , türkiyede bu makinaları kullanan firmalar varsa onlarla konusarak en verimli sonucu alabilirsin..

İyi Çalışmalar...

Teşekkür ederim..

08.12.2010 06:40    

ouzksk
Hem uygun fiyata hem servis imkanlarına ve özelliklerine bakarak You Ji marka tornalar güvenilir. CMS Makina ithalatcısı. Servisi de mevcut.

> 1 <
Copyright © 2004-2022 SQL: 0.765 saniye - Sorgu: 60 - Ortalama: 0.01276 saniye