30.10.2010 10:46    

kcoguz
merhaba arkadaşlar. ben bu sene elk. teknikerliği bölümünden mezun oldum. iş hayatıma iyi bir proje çizimcisi olarak devam etmek istiyorum. ancak bunun için şuan ki bilgilerimin yetersiz olduğunu görüyorum. ünide bize öğrettikleri sadece yüzeysel basit şeylerdi. mesela autocad programında hocamız bize ağaç, yuvarlak, dikdörtgen vs. alakasız şeyler çizdiriyordu. elektrik adına pek bişey öğrendiğimiz söylenemez. ben bu autocad programını öğrenmeyi istiyorum. ancak nereden başlamalıyım tam bi fikrim yok. aslında mimarisi olan bi konutun elk. projesini çizebilirim autocad programı yardımıyla ama ne kadar doğru çizmiş olurum bilmiyorum. şimdi benim hangi konudan başlamam gerek. bize lazım olacak komutların çoğunu bu site yardımıyla öğrendim. ama teknik olarak nereden başlamalıyım bilmiyorum. yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler...

02.11.2010 10:46    

ayhan53ismail
sevgili kcoguz,

İlk önce bir evin mimarisinden bildiğin kadarı ile çiz bi mantığı öğren sonra gerisi sana kalmış, etrafındaki tanıdıklara haber sal iş için. bir yerde stajyer gibi işe gir.Ondan sonra gerisi gelecektir.

31.10.2012 14:30    

nefize
merhabalar arkadaşlar acil olarak bana asansör elektrik proje örneği gerekiyor yardımcı olursanız memenun olurum teşekürler

09.11.2014 22:22    

JOKER59
öncelikle elektriği öğrenmelisinki pratik ve teorik bilgini kağıda dökebilisin. ezbere yaparsan 2 gün sonra tıkanır kalırsın.

> 1 <
Copyright © 2004-2022 SQL: 1.112 saniye - Sorgu: 58 - Ortalama: 0.01917 saniye