20.08.2006 19:39    

admin
Pek çoğumuz cv hazırlarken birilerinin yardımına ihtiyaç duymuşuzdur. Son günlerde artan ilgi ve talep nediniyle artık bizde bu konuda sizlere destek vermeye çalışacağız. Sorularınızı bu bölüme yazabilirsiniz.

14.10.2006 08:57    

ressamnihal
Slm Admin Bey;

İş başvurularında tereddüt ettiğim bir konu var.Cv hazırlarken ücret konusunda tereddüt yaşıyorum.Sizce ücret konusu net bir şekilde belirtilmeli mi,yoksa boş mu bırakılmalı???Yardımcı olursanız sevinirim...İyi çalışmalar..:dozingoff.

Düşünmek,uygulamanın yarısıdır::)

14.10.2006 09:04    

autodesk
Vermek aslında çok yanlış yada çok doğru olmayabilir.Yani ortada bir durum! Diyelim ki siz bir işe gireceksiniz adamlar size 750 YTL vermek niyetinde ama siz 600 YTL yazdınız farketmeseniz de bu bir kaybediştir.

Bu nedenle fiyat vermenin böyle bir dezavantajı var.Fikir olarak sorarsanız Cv dışında zaten size bir işe alma formu doldurturabilirler burada parantez içinde (kesinlikle ücret belirtiniz) denmedikçe bence çok rakam belirtmeyin...

Rakamı işveren söylesin..Siz yükseltin veya okeyleyin!

Kolay gelsin.

14.10.2006 17:36    

ressamnihal
Peki düşünceniz için tşk ederim....Böyle düşününce gayet mantıklı geliyor...

::)Düşünmek,öğrenmenin yarısıdır::)

21.11.2007 17:26    

lazi-kopati
nasıl animasyon hazırlaya bilirim biliyormusunuz

26.04.2008 15:01    

musti123
SLM ADMİN BEN MESLEK LİSESİ ÖĞRENCİSİYİM BÜYÜK BİR ŞİRKETE STAJ BAŞVURUSUNDA BULUNMAK İSTİYORUM AMA HİÇ BİR BİLGİM YOKK.. BENİ AYDINLATA BİLRMİSİNİZ?

26.04.2008 15:59    

mustafa_vrc
Alıntı
ressamnihal :
Slm Admin Bey;

İş başvurularında tereddüt ettiğim bir konu var.Cv hazırlarken ücret konusunda tereddüt yaşıyorum.Sizce ücret konusu net bir şekilde belirtilmeli mi,yoksa boş mu bırakılmalı???Yardımcı olursanız sevinirim...İyi çalışmalar..:dozingoff.

Düşünmek,uygulamanın yarısıdır::)

bazı şirketler ücreti yazabilen güvenilir ve ne istediğini bilen kişileri daha ön plana alırlar ve en önemlisi iş başvurusunda her işi yaparım demek yerine şu işi yaparım diyenlerde ön plana çıkmaktadır.
örneğin;üniversite mezunu olupta 500 ytl para isteyen biri de arkaplanda kalıyor,adam acaba neden bu kadar az istedi diye düşünüyor.bilginiz ve piyasaya göre ücreti belirtmek bence en mantıklısı.büyük şirketler buna çok dikkat ediyor ve büyük şirketlerin dikkat etiiği diğer kısım ise;o şirkete neler katabileceğiniz hakkında düşüncelerin cv ye yansıtılması oluyor.
bazı şirketler e-mail adreslerini dikkate alarakta eleme yapıyorlar,e-mail adresinin saçma olması durumunda eleniyorsunuz.
Trakya ünv. mezunuyum ben ve üniversitemizde geçen yıl yapılan ""iş adamları meslek yüksek okulları mezunlarından neler bekliyor"" adlı konferansta geçen konuşmalardır bunlar.

29.04.2009 12:33    

akbasayur
merhaba ben aynur işletme okuyorum ,bankada çalışmak istiyorum iyi bir cv ye ihtiyacım var nerden temin edebilirim nasıl olmalı bana yollar mısınız acil tşekkür ederim.

02.06.2009 09:55    

gulos
:love:love slm ben bir şirkette modelhanede modelistlik yapıyorum daha iyi bir firmada çalışmak istiyorum cv hazırlamama yardımcı olabilirmisiniz.cvde kendimi ifade edememkten korkuyorum .yardımınızı bekliyorum.şimdiden sağolun

02.06.2009 10:07    

arzuuuuum
sitemize hoşgeldiniz umarım dahada aktiv olursunuz.

ilk iletişim bilgilerini ortalayarak üste yazınız
daha sonra sıra sıra okuduğunuz yerleri bölümleri ve sonrada çalıştığınız yerleri alanları ve yılları ile birlikte yazarsınız
daha sonra aldığınız sertifika, kurs türü eğitimlerinizi yazarsınız
onun altına referanslarınızı yazarsıız
onun altınada bilidiğiniz proğramları yazarsınız.
en altada yapmakdan hoşlandığınız aktivitileri yazarsınız olur biter
dabi yinede diğer cv örnekleri izlemeniz sizin yararınıza olacaktır.net ortamında sayısız cv seçeneği var
iş kurumlarınıda boş cv örnekleri var isterseniz onlardan doldurabilirsiniz.
en basit şekli benim anlattığım yöntemdir

02.06.2009 10:14    

gulos
:)çok teşekkür edeerim yardımlarınız için ben cvdense birebir mülakattan yanayım o yüzden bu zamana kadar hiç cv hazırlama gereği duymadım ama artık herkes istiyor malesef:cry

15.03.2012 17:58    

ispanyacorc
benim için bir CV örneği paylaşabilir misiniz acaba ?

> 1 <
Copyright © 2004-2022 SQL: 0.975 saniye - Sorgu: 76 - Ortalama: 0.01282 saniye