11.05.2010 07:28    

ehya
Bugün (11 mayıs 2010) saat 14:00 - 17:00 arasında Ankara Sürmeli Otel'de ZWCAD ile ilgili seminer düzenlenecektir.
Autocadokulu yönetimininde katılacağı bu seminerde Ankara'da bulunan üyelerimizi bekliyoruz.

Seminer sonunda katılımcılar arasında yapılacak çekilişle ücretsiz ZWCAD lisansı verilecektir.

Sürmeli otel
Cihan Sokak. Sıhhiye / Ankara

11.06.2010 13:06    

halilozcakir
şu seminer İstanbul da olsa kaçırmazdım her seferde şu kadar gününüz kaldı vs kurtulurduk lisansı alırdık belki..:)

11.06.2010 13:49    

ehya
Hali Özçakır

Zwcad programı emin olabilirsin birçok kullanıcının ihtiyacını karşılayacak kadar gelişmiş bir program. Tamam autocad ile karşılaştırmak doğru değil. Autocad'in 28 yıllık bir geçmişi var. Zwcad ise özellikle programın fiyatı konusunda çok avantajlı.
Demo sürümünü yükleyip mutlaka test etmelisiniz...

11.06.2010 14:05    

halilozcakir
evet katılıyorum ehya deneme sürümünü indirdim deniyorum.

11.06.2010 22:35    

admin
Ankara seminerimiz oldukça başarılı ve keyifli geçti. Kullanıcılara ürün tanıtımının yanında pek çok püf noktayı da iletme fırsatı bulduk. Bunlar arasında ençok işe yarayanı sanırım attribute kullanarak projenin excel formatında malzeme listesini oluşturmak...

Bu seminer aslında İstanbul 'dada düzenlendi. Tüyap / Beylikdüzü 'ndeki Yapı Fuarının son günü. Ancak buradan duyurmayı atladık ve sadece Fuardaki ZWCAD standına gelen müşterilerimizin haberi oldu.

Seminerler oldukça verimli geçtiği için yenilerini düzenlemeyi de düşünüyoruz açıkcası.

08.12.2010 14:54    

emre198
Bak işte buna çok üzüldüm o semineri kaçırmamam gerekirdi. :( özellikle attribute ile excelde malzeme listesi çıkartma olayı çok ilgimi çekti. sitede ve google da ben bulamadım. Böyle bir konu yoksa açabilir miyiz ve yeni bir seminer olacak mı acaba?

> 1 <
Copyright © 2004-2022 SQL: 0.861 saniye - Sorgu: 56 - Ortalama: 0.01537 saniye