25.03.2010 08:50    

omersenel
başlıkda belirtigim gibi ,

autocad programını usb bellege kurmak ve usb bellekden başka pc lerde calıştırmak istiyorum.

çeşitli yolları denedim ama beceremedim.

bu konuda yardımlarını bekliyorum.

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..

25.03.2010 08:56    

oğlak
usb bellekler sadece taşımak için kullanılır içine (kapasitesi 1000 gb bile olsa) program kuramazsın bazı programların portable olanı var uzun uzun kurulum gerektirmiyor ama autocad'in yok bildiğim kadarıyla yani çalıştırmak için her bilgisayara kurmak zorundasın

25.03.2010 09:03    

ehya
autocad programı olmasa da başka cad programları var ve dwg desteği sunmakta. CADD Studio adlı program bu işi görmekte. Bunun haricinde autocad olarak kurmanız mümkün değil. Sebebi ise, autocad'in kurulum aşamasında windows kayıt defterine bilgiler yazması ve programın bu bilgilere göre açılmasıdır...

25.03.2010 09:05    

yazgunesi
Ne yazık kı Autocad'in resmi sitesi Autodesk te portable versiyon download linki yoktur.Linkini boşverin portable versiyondan hiç bahsetmez..Sadece ''Portable License Utility'' ibaresinden bahsedilir..Yani taşınabilir program lisansı. Resmi kurumla irtibata geçmeniz daha uygundur.

Bu arada sitemiz ilagal içerik konusunda destek vermemektedir..Şüpehsis olarak herzaman yardım isteyebilirsiniz, fakat ilegal yazılım temini vs. vs. konusunda destek vermemekteyiz !

Forum Kuralları
Madde 11

11- T.C. Yasalarına uygun mesaj atmanın yanında bu forumda KESİNLİKLE ve KESİNLİKLE KIRIK (Lisanssız) PROGRAM BİLGİSİ verilemez.
Programın nasıl kırılacağı hakkında bilgi verilemez.
Programların illegal yollardan nasıl elde edileceği hakkında bilgi verilemez.
Üyeler birbirlerine kırık programları forumu kullanarak veremezler.

Konu kilitlenmiştir.

> 1 <
Bu konu kilitli, yeni ileti kabul edilmiyor.
Copyright © 2004-2022 SQL: 1.131 saniye - Sorgu: 53 - Ortalama: 0.02134 saniye