AutoCAD • AutoLISP • Programlama • Püfler • Komutlar • Terimler • Eğitim
aLd • TCad • FacadeCAD • Cephe Kot • HQ Library • FreeMUST • Pasdoc.A
14.06.2006 22:17    

autodesk
Merhaba arkadaşlar öncelikle sitede emeği geçen arkadaşlara teşekkürler.Ben pek aktif katılmasamda eski bir üyeyim.Sizleri uzaktan takip ediyorum,gördüğüm kadarıyla bu 10 Ytl olan üyeliği baya bir sorun etmişsinizki rumuzumun autodesk olmasından dolayı bana bile mail atmışsınız neden paralı diye..Siz emek harcadığınız bir işin size götürüsü olması durumunda bu işi yapar mıydınız..ben ilk kütüphane bölümüne giremediğimde çok komik olarak 10 ytl dediler 3 paket sigara parası..ki ben bu siteden öğrendim autocadi ve şuan ailemi bu işten kazandığım parayla geçindiriyorum..Sonuna kadar destekliyorum bu siteyi maddi ve manevi..

14.06.2006 22:21    

admin_
Katkılarınızdan dolayı teşekkürler..

15.06.2006 00:03    

kübran
arkadaşlar geçen gün duydum site maddi imkansızlıklardan dolayı kapanacakmış çok üzüldüm bukadar çok faydasını görüdüğümüz bi sitenn kapanmasını istemem. autocad için öğrenebileceğimiz herşey burada var mesleki anlamdada kendimizi geliştirebiliyoruz ayrıca online destek hattından nezaman yardım istesek hemen cevabı geliyor. en azından destek amaçlı kütüphane bölümüne üye olunabilir. eminm bi çok kişi siteden fzlasıyla yararlanıyor en azından bunlar için destek olunması gerekiyor. birde kütüphane bölümünde ihtiyacınıza cevap verecek bütün çizimler mevcut ve istekler doğrultusunda dahada çeşitler sunuluyor. çok bişey değil 10 ytl bence herkes verebilir. desteklerinizi esirgemeyin

15.06.2006 08:33    

architect111
Anlayışınız için çok teşekkürler arkadaşalar 10 ytl deki amaç sizlere sunulam hizmeti daha kaliteli ve sürekli bir şekilde devam ettirebilmek her biri üyemizi bizim için değerlidir...ilginiz için teşekkürler...

16.06.2006 07:28    

agrega
arkadaşlar kütüphaneye üyeliği bu kadar büyütmeyelim bence eminim bi çok kişi pek çok şeyi bu siteden öğrenmiştir benim gibi ki ben daha çok acemiyim ve kat edeceğim çoooooook yol var.bu siteyi ilk bulduğumda hazine bulmuş kadar sevinmiştim.bu siteyi kuranlara ve kütüphaneye çizim yollayanlara en güzel teşekkür üye olmak bence ....emeğin değerini bukadar küçümsemeyelim...

> 1 <
Copyright © 2004-2022 SQL: 0.525 saniye - Sorgu: 57 - Ortalama: 0.00921 saniye