11.06.2009 10:42    

musberat

Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız.

Arkadaşlar ; amatör olduğumu göz önüne alarak yaptığm çalışma hakkında yorumlarınızı bekliyorum..uur8) Yorum yapan tüm arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Not: Foruma mesaj yazarken lütfen konu başlığına dikkat ediniz, Konu başlığı düzgün bir Türkçe ile sorunun özeti olarak bilgi ve fikir vermelidir. Aynı şekilde mesajın içeriği de düzgün bir Türkçe ile yazılmalıdır.

admin (11.06.2009 12:58 GMT)

11.06.2009 10:55    

yazgunesi
Oldukça hoş değişik bir çalışma, güzel bir tasarıma benziyor.. Render alma , görsellik konusuna ağırlık vermeni öneririm.. Bu arada ortada bulunan X yapılı yer çok değişik olmuş. Dört tarafa mı açılıyor tüm kapaklar ? :D Bence bir kol sistem yap o kapakları açmak için.Hani X yerinde 4 adet düğüme varya orasını diyorum..

11.06.2009 12:35    

arzuuuuum
modern bi mobilya yanlız perspketifliği yok bide çapraz dolapların üst kısmı nasıl açılacak onu merak ettim sonuçta üst tarafında raf var açılınca hepsi düşer
bu tür tasarımlar yapılırken biz bayanları düşünen yok bunun tozu nasıl alınacak 13-14 tane raf var :):):):)
bunların yanı sıra render ve kaplamada sorun var kaplamalrın hepsi aynı hizada renkleride öyle farklılaştırabilirsin.

11.06.2009 15:24    

crazy_maviş
Alıntı
arzuuuuum :
modern bi mobilya yanlız perspketifliği yok bide çapraz dolapların üst kısmı nasıl açılacak onu merak ettim sonuçta üst tarafında raf var açılınca hepsi düşer
bu tür tasarımlar yapılırken biz bayanları düşünen yok bunun tozu nasıl alınacak 13-14 tane raf var :):):):)
bunların yanı sıra render ve kaplamada sorun var kaplamalrın hepsi aynı hizada renkleride öyle farklılaştırabilirsin.

seni mi kırcaz arzu tozlanmayan toz tutmayan ahşap kullanırız derdin ortadan kalkar görünüşü güzel ama kullanısı zor olur herelde 4 tane kapak abartmıssın bıraz olayıı bıde kutu acar gıbı :P 2 tane koysaydın daha ıyı olurdu ama guzel olmus tabii eline saglık ....

> 1 <
Copyright © 2004-2022 SQL: 0.886 saniye - Sorgu: 50 - Ortalama: 0.01773 saniye