23.11.2010 09:40    

admin
Autodesk Revit Architecture mimari tasarımlarda projelendirme, 3 boyut ve görsel anlatımı bir arada sunan komple bir çözüm olarak yıldızı parlayan bir ürün. Autodesk Revit Architecture ile ilgili soruları bu bölüme yazabilirsiniz.

22.03.2011 11:51    

therapy
Kolay gelsin autocad revit architecture yeni aldık ve hiç bir bilgimiz yok biraz komutlar veya tanıtımı hakkında temel bir bilgi verebilirmisiniz...

24.06.2011 05:51    

mateus

13.08.2011 07:23    

burakekmekci
Çizimi revitten max e attığımda pencereleri bir bütün olarak görüyo cam dokusu atamıyorum. max in renderları daha kaliteli olduğu için ordan almak istiyorum ama böyle bir sorunum var bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

18.11.2016 07:13    

emreey
merhabalar; revitin öğrenci versiyonunu kurdum.çalışma olarak da internette ki videoları ve sizin paylaştığınız dökümanları takip ediyorum.reviti açtığımda mimari olarak normal ekrana duvar kapı vs. çizebiliyorum ama MEKANİK olarak ne havalandırma kanalı ne de tesisat borusu çizemiyorum ekranda görünmüyor.sağ altta böyle yazı çıkıyor.(None of the created elements are visible in Floor Plan: Level 1 View. You may want to check the active view, its Parameters, and Visibility settings, as well as any Plan Regions and their settings.)nasıl olacağınıda anlıyamadım.yardımcı olabilirseniz sevinirim.İyi çalışmala

17.01.2017 12:02    

gulserenaslan95
Selamunaleyküm revitle ilgili bir sorum olacaktı bu kütüphaneyi indirdim ama buzdolabı ocak vs yok nasıl yapabilirim acill

17.01.2017 12:28    

ehya
Aleyküm selam

Sayfada bulunan bir kütüphane yok. Hangi kütüphaneden bahsediyorsunuz?

17.01.2017 20:01    

yazgunesi
Alıntı
gulserenaslan95 :
Selamunaleyküm revitle ilgili bir sorum olacaktı bu kütüphaneyi indirdim ama buzdolabı ocak vs yok nasıl yapabilirim acill

Merhaba gogle'den araştırma yapınca gördüm ki kurulum sonrası kütüphane ekleme yapilıyormuş. Aşağıdaki linkte tarif edildiği gibi mi yaptınız? :-) Link verdiğim sayfaları incelemenizi rica ederim. Revit kullanmadım ama böyle bilgiler buldum sizin için..

Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız.

11.02.2019 14:07    

anarkh
merhabalar, architect dışında mekanik bölümünü de açsanız güzel olur diye düşünüyorum. malum revit üzerinde mekanik tesisat projeleri çiziliyor ve bununla ilgili bir forum yok. (veya ben göremedim)

27.05.2019 10:02    

mateus
revit 2019 için ekran kartı ve işlemci önerisinde bulunabilirmisiniz acaba

27.05.2019 10:08    

Travaci
mateus

> 1 <
Copyright © 2004-2022 SQL: 1.392 saniye - Sorgu: 74 - Ortalama: 0.01882 saniye