27.02.2009 09:41    

blackhole
arkadaşlar bi sorum olacak
zoom extens yapmak için z enter e enter yapıyoruz ancak hızlı bir şekilde çalışırken e yerine r ye elim çok gittiği için neden olmuyor gibisinden defalarca basıp duruyorum bakıyorum ki r ye basmışım sürekli başıma geliyor ve hızım kesiliyor
bi lisp yazıp zoom extens normalde z enter e enter oluyor bunun yanında eğer elim r ye giderse yine zoom extens yapsın yani z enter e enter zoomextens yapacak yanlışlıkla z enter r enter bassam dahi zoomextens yapacak
yardımlarınızı bekliyorum teşekkür ederim

27.02.2009 09:44    

arif35
VEYA mause çok fonksiyonlu ise orta tuş veya tekeri çift tıklarsan zoom extende yapabilir bir dene bakalım ben öyle yapıyorum...

27.02.2009 09:48    

seyma_0034
evet bu özellik gercekten güzel ama her mouse da bu özellik olmuyor...
böle bi lisp olursa güzel olurda arkadaşım sende z enter e enter yerıne
z enter ex enter yap çok fazla zamanını alacagını dusunmuyorum :)

27.02.2009 09:56    

bluebeta
Bencede lisple falan uğraşmayın. Eğer orta tekerli fareniz yoksa 3-5 lira verip almanızı tavsiye ederim. z + e ye göre tekeri çift tıklamak çok çok daha kolay... Zaten farenizin orta tekeri yoksa tarih öncesinden kalma bir faredir o... :)

27.02.2009 10:09    

fox
(defun c:zo () (Command "zoom" "e"))

27.02.2009 10:49    

blackhole
arkadaşlar yanlışlıkla defalarca r ye bastığımdan dolayı ben aynı zamanda z enter r enter da aynı şeyi yapmasını istemiştim ancak şu var klavyeye bakmadan yazdığım için hızlıca e yerine r ye elim gidiyor ve bu sadece bu harf için geçerli nedense e yerine r ye yanlışlıkla basıyorum lisp yazabiliyorsanız sevinirim teşekkürler ilgilenen arkadaşlar için

> 1 <
Copyright © 2004-2022 SQL: 1.204 saniye - Sorgu: 56 - Ortalama: 0.02151 saniye