01.10.2022 06:32    

borosonol
Selamlar,

Autocad LT 2014 sürümü var elimde, kutulu lisanslı.. lisans keyleri falan hep üzerinde yazıyor kutunun, yıllardır formatlayınca tekrar kuruyorduk fakat dün resim hazırlarken bir sorun ile karşılaştım..

Resim içerisinde yazdığım yazılar birden kodlamalara dönüştü.. ne yazarsam sayfayı yenilediğimde ( regen ) değişiyor ve geri alınamıyor.. F2 kısmından en son gözüme çarpan "_mtedit ve MTPROP" gibi iki tane benim bilmediğim bir komut vardı.. bu konutların ilgisi varmı hiç bilmiyorum.. sorun düzelmediği için programı sildim.. tekrar kurmaya çalıştığımda hiç kuruluma izin vermedi.. bilgisayarı formatladık iş çabuk çözülsün diye fakat şuan ne lisansımı kabul ediyor ne başka birşey.. 30 günlük deneme sürümü bile kullanamıyorum direk aktivasyon kısmına atıyor.. orjinal lisans keyini girdiğimde ise versiyon hatası veriyor..

" AILTS 2014 EN DVD - AUTODESK AUTOCAD İNVENTOR LT SUİTE 2014 " olarak geçiyor lisanslı CD ismi.. inventor, suit ve autocad olarak 3 yüklemeli geliyor yükleme sayfasında.. ben sadece autocad lt kullanıyorum..

Burası bir şirket ve bunun acil çözülmesi gerekli, çok zor durumdayım şuan, bana yardım edebilecek yokmu lütfen çok rica ediyorum..

03.10.2022 07:43    

ehya
Merhaba

Autodesk bu sürüm ile ilgili online aktivasyon desteğini bitirmiş olabilir. Programınız lisanslı ise, yetkili satıcınız ile görüşüp detaylı bilgi almalısınız.

06.10.2022 09:07    

borosonol
bu elimdeki lisans ömür boyu olarak geçiyor ve kutusunun üzerinde product key bilgileri mevcut..
yazılımcı bir arkadaşım autodeskin 2014 ve öncesi sürümlere desteğini kestiğini, win10 için yeni gelen güncellemelerde bu yüzden keyi kabul etmediğini söyledi..

acaba çözüm olarak win7 ye dönsem bu tarz bir güncelleme almayacağı için kullanma şansım olur mu sizce ?

06.10.2022 11:33    

ehya
1 Temmuz 2022'den itibaren Autodesk , 2011 ila 2014 arasındaki yazılım sürümleri için kalıcı lisans etkinleştirmesini artık desteklemeyeceğini belirtti.
Bu durumun Windows sürümü ile ilgisi yoktur.

17.10.2022 06:33    

borosonol
teşekkür ederim ilginize, yeni lisans almaktan başka çözümümüz yok o halde..

> 1 <
Copyright © 2004-2022 SQL: 1.832 saniye - Sorgu: 56 - Ortalama: 0.03272 saniye