16.09.2014 13:56    

21murat21
Arkadaşlar herkese selamlar.Sorunumu basit bir şekilde aktarmak istiyorum. AutoCad'te farklı kaydetmem gereken bi konum var ama save as dediğimde açılan sayfada istediğim konuma gidemiyorum.Bana farklı bi sayfa açıyor.Ama Çizimi PDF olarak çıktı alınca istediğim konum açılıyor. Bahsetmiş olduğum konum SugarSync diye bi program.Bu programın dosyalarına DWG olarak nasıl farklı kaydedebilirim.Lütfen çok acil yardım....

Not : siteye resim ekleyemediğim için farklı sayfadan resim ekliyorum.

Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız.

Bu sorunumu açıklayabilir sanırım

Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız.

Bu asıl istediğim konum

Yardımlarınızı bekliyorum Acilllll.....................

17.09.2014 07:06    

21murat21
Bir öneri bile sunan yok yazık.Oysa ki bu site herkese yardım ederdi :((

17.09.2014 07:18    

ehya
Farklı kaydetmek istediğiniz dwg mi?
Açılan sayfada istediğiniz konuma gidememek ne demek? açmak istediğinizde ne gibi bir hata veriyor?
SugarSync adlı konumunuz neyi temsil ediyor? Autocad tarafından desteklenmeyen bir konum olma ihtimali varmı?

Soldaki seçenekler ile ilgili sorun yaşıyorsanız, buraya istediğiniz klasörü ekleyebilir, mevcut klasör ve yer imlerini silebilirsiniz.
Soldaki bölüme sağ tuş yaptığınızda ekrana gelen listeden istediğiniz işlemi yapın.

17.09.2014 07:34    

21murat21
Belki tam olarak ifade edemedim sanırım.Kaydetmek istediğim format DWG .SugarSnyc dosya depolama programıdır.Dosyalarımı bu programa kaydediyorum.Sorun tam olarak şöyle ki ; daha önceleri farklı kaydet dediğim zaman SugarSync prog. dosyasına ulaşabiliyordum.Ama ne olduysa bu programın dosyasına tıklattığım zaman bana farklı bir pencere açıyor.Dolayısıyla bu konuma kaydedemiyorum. Birde şöyle bir yanı var ki ; PDF olarak kaydetmek istediğimde dosyaya ulaşabiliyorum.Farklı bir pencere açmıyor.Sorunun neden kaynaklandığını bir türlü bulamadım.Yani PDF olarak kaydederken neden DWG olarak kaydedemiyorum.Umarım sorunumu açık bir şekilde aktarabildim. Varsa bi öneriniz yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler...

17.09.2014 07:46    

ehya
Sugarsync sanırım online depolama aracı.
Peki neden işlemlerinizi önce bilgisayarda kaydedip sonra yedek atmıyorsunuz?
Haliyle yedek atarken herhangi bir bağlantı kopukluğunda yada iletişim hatasında çiziminizin kaybedilmesi muhtemel. Autocad'in en meşhur iletisi "fatal error" da buna dahil.

Tavsiyem, çizimlerinizi önce bilgisayarınıza kaydedin. Daha sonra istediğiniz yedekleme sistemini kullanın.

17.09.2014 07:53    

21murat21
Haklısınız ama bu kullandığımız paylaşımlı bir program olduğu için önem arzediyor. Deminde belirttiğim gibi daha önce böyle bir sorunla karşılaşmadım.Tabiki kaydetmek istediğim DWG'yi masaüstüne kaydedip sonra programın dosyasına ekleyebilirim ;fakat hal böyle olunca birkaç işlem fazladan yapılıyor.Yinede ilginize teşekkürler...

> 1 <
Copyright © 2004-2022 SQL: 1.293 saniye - Sorgu: 56 - Ortalama: 0.02308 saniye